Cześć! 

Poznajmy się.

Jesteśmy duetem projektowym, który pomoże Ci zrealizować marzenie o dopasowanych
do Twoich potrzeb i finansów wnętrzach.

Przetestowałyśmy wiele rozwiązań, współpracując z doświadczonymi wykonawcami, stolarzami oraz innymi specjalistami z branży wnętrzarskiej. Nasze indywidualne podejście i wiedza, którą poświęcamy każdej inwestycji, pomoże wykreować wymarzony dom, w którym poczujesz się komfortowo, bezpiecznie oraz swobodnie.

Codziennie chcemy ulepszać swoją pracę i rozwijać się kreatywnie dlatego współpracujemy i szkolimy się z najlepszymi architektami wnętrz w Polsce.

Architekt wnętrz

Aleksandra Smolik

Architekt wnętrz

Paulina Wiatrowska

Zobacz co zyskujesz!

Zalety pracy z nami.

Otrzymujesz od nas gwarancję odpowiedzialnego podejścia  do współpracy oraz terminowego oddania każdego etapu projektu.

Zyskujesz także kreatywne, nieszablonowe i  funkcjonalne rozwiązania, które przeniesiemy
do Twojego wnętrza.

 

Budżet.

Tworzymy kosztorys na podstawie budżetu ustalonego na początku naszej współpracy. Kontrolujemy budżet na każdym etapie projektu.

Praca z briefem.

Analizujemy Twoje potrzeby i spisujemy wszystkie wytyczne projektowe w briefie, który pomoże stworzyć nam wymarzoną dla Ciebie przestrzeń.

Dostęp do projektu.

Na początku współpracy tworzymy dla Ciebie katalog online, do którego masz dostęp 24H. Sprawdzisz w nim wszystkie informacje dotyczące projektu.

Dokumentacja.

Przygotujemy profesjonalną dokumentację techniczną dla wykonawców, dzięki której bez przeszkód zrealizujesz stworzony przez nas projekt.

Odbierz swój projekt.

Jak otrzymać ofertę?

Krok 1.

Skontaktuj się z nami! Napisz wiadomość na nasz adres mailowy lub zadzwoń. Prześlemy do Ciebie krótką ankietę z pytaniami, które pomogą nam stworzyć dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę.

Krok 2.

Wypełnij ankietę z pytaniami oraz prześlij nam rzut z wymiarami Twojej
inwestycji na nasz adres mailowy.

Krok 3.

Przygotujemy dla Ciebie dwa pakiety projektowe.
Dodatkowo w ofercie znajdziesz szczegółowe informacje, jak pracujemy,
co otrzymasz w ramach projektu, jak wyglądają płatności, jak długo potrwa projekt.

Nasze referencje.

Duże zaangażowanie, indywidualne podejście do projektu, trafne rozwiązania spełniające oczekiwania klienta i umiejętność połączenia wielu różnych pomysłów w jeden spójny projekt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tego biura, współpraca z Paniami przebiegała znakomicie. Sprawna komunikacja i cudowne efekty!
Weronika Kozioł
Dziewczyny kierują się kreatywnością i wiedzą techniczną. Tworzą oryginalne i niepowtarzalne projekty i zawsze pamiętają o potrzebach domowników i funkcjonalności. Polecam!
Elżbieta Pasterczyk-Maciejczyk
Jako wykonawca polecam współpracę z tym biurem. Nieszablonowe podejście do klienta oraz przemyślane rozwiązania pozwalają szybko i sprawnie realizować założenia tego biura projektowego. Kontakt bardzo dobry, spora wiedza techniczna ułatwia współpracę. Polecam.
Daniel Guzik
Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta, bardzo dobrze się nam współpracowało. Szybki bezproblemowy kontakt. Nowoczesny, ale zarazem ciepły i stonowany projekt mieszkania. Bardzo dużo praktycznych rozwiązań — duży plus. Jesteśmy z rodzinką zadowoleni i jak najbardziej polecamy.
Sylwia Michalak

Smolik i Wiatrowska 2021 — Architekt Wnętrz KROSNO, RZESZÓW I OKOLICE • ONLINE CAŁA POLSKA